| Gebruik | vacuüm- en/of atmosfeerbeschermingssintering, biomassapyrolyse,Li-ion-batterijkatodepulvers |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Verwarmingslengte | 600 mm |
| Buisdiameter | OD150MM |
| Gebruik | Beschermingssintering, vacuümfilmcoating, CVD-experimenten, |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Verwarmingslengte | 1500 mm |
| Buisdiameter | OD80, lengte 2300 mm |
| Gebruik | Beschermingssintering,vacuümfoliecoating,CVD-experimenten,warmtebehandeling van deeltjesmateriaal me |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Verwarmingslengte | 300 mm |
| Buisdiameter | OD80, lengte 900 mm |
| Gebruik | Warmtebehandeling, pyrolyse van biomassa, Reiniging |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 300 mm |
| Buisdiameter | OD90mm |
| Gebruik | Verwerking van titaniumlegeringen en andere warmtebehandelingen |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1000 graden C |
| Werktemperatuur | 900 graden C |
| Verwarmingslengte | 3300 mm |
| Buisdiameter | OD220mm |
| Gebruik | gebruikt voor experimenten op het gebied van ontbinding van zwavelzuur en waterstofproductie bij hog |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 800 graden C |
| Werktemperatuur | 700 graden C |
| Verwarmingslengte | 1800 mm |
| Buisdiameter | OD219mm |
| Gebruik | de monsters die moeten worden verwarmd onder vacuüm of atmosfeer sinteren |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Verwarmingslengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD60mm |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
|---|---|
| Grootte van de kamer | D1200 W1000 H1000mm |
| Certificaat | CE |
| Garantie | 18 maanden |
| Bouw | Koolstofstaal behuizing met uitlaatlucht, gewelfde plafond, handmatig schuiffende bodem |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
|---|---|
| Grootte van de kamer | D1200 W1000 H1000mm |
| Certificaat | CE |
| Garantie | 18 maanden |
| Bouw | Koolstofstaal behuizing met uitlaatlucht, gewelfde plafond, handmatig schuiffende bodem |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
|---|---|
| Grootte van de kamer | D1200 W1000 H1000mm |
| Certificaat | CE |
| Garantie | 18 maanden |
| Bouw | Koolstofstaal behuizing met uitlaatlucht, gewelfde plafond, handmatig schuiffende bodem |