| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
|---|---|
| Grootte van de kamer | D1200 W1000 H1000mm |
| Certificaat | CE |
| Garantie | 18 maanden |
| Bouw | Koolstofstaal behuizing met uitlaatlucht, gewelfde plafond, handmatig schuiffende bodem |
| Gebruik | Thermische behandeling, ontsteking, bepaling, analyse, verbranding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W150xD150xH150mm |
| Kamermateriaal | 1500# Alumina vezelplaat |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 600 mm |
| Buisdiameter | OD80mm ID72mm |
| Gebruik | voor pyrolyseproeven gebruikt |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Verwarmingslengte | 1500 mm |
| Buisdiameter | OD25mm |
| Het verwarmen Elementen | Verwarmingsdraad gemonteerd op de keramische buis, verwarming vanuit vijf verwarmingszijde |
|---|---|
| Garantie | 18 maanden |
| Kamermateriaal | Meerlaagse isolatie met lichtgewicht vuurvaste bakstenen |
| Temp-regelaar | Digitaal auto-wijsje PID 32 segmenten |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
| Het verwarmen Elementen | Verwarmingsdraad gemonteerd op de keramische buis, verwarming vanuit vijf verwarmingszijde |
|---|---|
| Garantie | 18 maanden |
| Kamermateriaal | Meerlaagse isolatie met lichtgewicht vuurvaste bakstenen |
| Temp-regelaar | Digitaal auto-wijsje PID 32 segmenten |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
| Gebruik | het bereiden van kleine monsters in materiaalonderzoek en dagelijks gebruik in tandheelkundige labor |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Kamergrootte (DxWxH) | D600xW400xH400mm /24x16x16′′ Capaciteit: 96L |
| Stroomvoorziening | 21 kW,AC380-415V,50/60Hz, 3 fasen |
| Gebruik | Voldoende om te voldoen aan een verscheidenheid aan toepassingen, zoals blussen, temperen, gloeien e |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Kamergrootte (DxWxH) | D1000xW800xH1250mm /40x32x50′′ Capaciteit: 1000L |
| Stroomvoorziening | 80 kW,AC380-415V,50/60Hz, 3 fasen |
| Gebruik | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1200xB1000xH1000mm |
| Kamermateriaal | JM26# lichtgewicht aluminiumsteen |
| Gebruik | Groeiing, afzuigen, verharden, bakken en sinteren |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1600xW1300xH1100mm |
| Kamermateriaal | JM26# Lichtgewicht hoge alumina stenen |