| Gebruik | Thermische behandeling, ontsteking, bepaling, analyse, verbranding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W150xD150xH150mm |
| Kamermateriaal | 1500# Alumina vezelplaat |
| Gebruik | Warmtebehandeling, ontlaten, gloeien, verharden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W800xD1000xH1250mm |
| Kamermateriaal | Hoge alumina lichte baksteen |
| Gebruik | Thermische behandeling, ontsteking, bepaling, analyse, verbranding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W600xD400xH400mm |
| Kamermateriaal | hoge alumina baksteen |
| Gebruik | Thermische behandeling, ontsteking, bepaling, analyse, verbranding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W600xD400xH400mm |
| Kamermateriaal | hoge alumina baksteen |
| Max Temperature | 1200℃ |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Verwarmingselement | HRE ingebouwde verwarmingsdraad |
| Buismateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Naam | Hoogtemperatuurbuisoven |
| Buismateriaal | van keramiek |
|---|---|
| Spanning | AC220V, 50/60HZ |
| Kracht | 6 kW |
| Garantie | 2 jaar |
| Verwarmingssnelheid | 0-10℃/min |
| Buismateriaal | Aluminiumgehalte 99,6% |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC208-240V, 50/60Hz, 1 fase |
| Kracht | 5 kW |
| Garantie | 18 maanden beperkte garantie met levenslange technische ondersteuning |
| Verwarmingssnelheid | 0-10℃/min |
| Gebruik | vacuüm- en/of atmosfeerbeschermingssintering, biomassapyrolyse,Li-ion-batterijkatodepulvers |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Verwarmingslengte | 600 mm |
| Buisdiameter | OD150MM |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Verwarmingslengte | 300 mm |
| Buisdiameter | OD80mm ID70mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 300 mm |
| Buisdiameter | OD80mm ID72mm |