| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 300 mm |
| Buisdiameter | OD60mm ID50mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 300 mm |
| Buisdiameter | OD60mm ID50mm |
| Gebruik | vacuüm- en atmosfeerbeschermingssintering, vacuümdunnefoliecoating, CVD-experimenten enz. |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Verwarmingslengte | 800 mm |
| Buisdiameter | OD80mm |
| Naam | Alumina ceramische buis |
|---|---|
| Gebruik | 2D materialen, metalen die, poeder voor buisoven laden |
| Bestand temperatuur | 1700 graden C |
| grootte | OD40-100mm, Lengte 5002000mm |
| Buismateriaal | Al2O3 99,6% |
| Gebruik | Beschermingssintering, vacuümfilmcoating, CVD-experimenten, |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Verwarmingslengte | 1500 mm |
| Buisdiameter | OD80, lengte 2300 mm |
| Gebruik | Beschermingssintering,vacuümfoliecoating,CVD-experimenten,warmtebehandeling van deeltjesmateriaal me |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Verwarmingslengte | 300 mm |
| Buisdiameter | OD80, lengte 900 mm |
| Gebruik | Warmtebehandeling, pyrolyse van biomassa, Reiniging |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1100 graden C |
| werktemperatuur | 1000 graden C |
| Het verwarmen lengte | 500 mm |
| Buisdiameter | OD300mm/120mm |
| Gebruik | Warmtebehandeling, pyrolyse van biomassa, Reiniging |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1100 graden C |
| Werktemperatuur | 1000 graden C |
| Het verwarmen lengte | 500 mm |
| Buisdiameter | OD300mm/120mm |
| Gebruik | Warmtebehandeling, pyrolyse van biomassa, Reiniging |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1100 graden C |
| Werktemperatuur | 1000 graden C |
| Het verwarmen lengte | 500 mm |
| Buisdiameter | OD300mm/120mm |
| Gebruik | Warmtebehandeling, pyrolyse van biomassa, Reiniging |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1100 graden C |
| werktemperatuur | 1000 graden C |
| Het verwarmen lengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD80mm/40mm |