| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Het verwarmen lengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD60mm ID52mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Het verwarmen lengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD60mm ID52mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Het verwarmen lengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD60mm ID52mm |
| Gebruik | Oxidatie, diffusie, thermische vervorming |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Het verwarmen lengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD60mm ID52mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 600 mm |
| Buisdiameter | OD80mm ID72mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 300 mm |
| Buisdiameter | OD80mm ID72mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 600 mm |
| Buisdiameter | OD80mm ID72mm |
| Usage | heat treating, reacting studies, sintering processes, and ceramic firing in labs and industrial |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Working temperature | 1600 degree C |
| Chamber size (DxWxH) | 200x200x200mm /8x8x8″ 8 liters |
| Stroomvoorziening | 5 kW AC208-240V, 50/60Hz, enkelfasig |
| Gebruik | Warmtebehandeling, pyrolyse van biomassa, Reiniging |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 900 mm |
| Buisdiameter | OD170mm ID150mm |
| Gebruik | het bereiden van functionele materialen onder thermische gradiënt,gebruikt voor epitaxiale filmgroei |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Verwarmingslengte | 280 mm |
| Buisdiameter | OD60mm |