| Gebruik | Thermische behandeling, ontsteking, bepaling, analyse, verbranding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W600xD400xH400mm |
| Kamermateriaal | hoge alumina baksteen |
| Gebruik | Thermische behandeling, ontsteking, bepaling, analyse, verbranding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W400xD400xH400mm |
| Kamermateriaal | hoge alumina baksteen |
| Gebruik | Thermische behandeling, ontsteking, bepaling, analyse, verbranding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W400xD400xH400mm |
| Kamermateriaal | hoge alumina baksteen |
| Gebruik | Thermische behandeling, ontsteking, bepaling, analyse, verbranding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W400xD400xH400mm |
| Kamermateriaal | hoge alumina baksteen |
| Gebruik | Thermische behandeling, ontsteking, bepaling, analyse, verbranding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W400xD400xH400mm |
| Kamermateriaal | hoge alumina baksteen |
| Gebruik | Warmtebehandeling, continu drogen van kleine werkstukken zoals metalen, keramiek, meestal voor het v |
|---|---|
| Werktemperatuur | 500 graad C |
| Grootte van de kamer | W300xD3000xH200mm |
| productie | 40KGS/hour |
| Kamermateriaal | Mitsubishi Raw Material high alumina 1500# vezelplaat |
| Gebruik | Continu drogen van kleine werkstukken zoals metalen, keramiek,volledige verwijdering van water of ve |
|---|---|
| Werktemperatuur | 500 graad C |
| Grootte van de kamer | W300xD3000xH200mm |
| productie | 40KGS/hour |
| Kamermateriaal | Mitsubishi Raw Material high alumina 1500# vezelplaat |
| Gebruik | warmtebehandeling, reactieonderzoeken, sinterprocessen, keramisch branden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1400 graden C |
| Werktemperatuur | 1300 graden C |
| Kamergrootte (DxWxH) | 400x300x300mm /16x12x12′′ Capaciteit: 36 liter |
| Stroomvoorziening | 12 kW AC380-415V, 50/60Hz, drie fasen |
| Gebruik | Vooral geschikt voor vele soorten warmtebehandeling, zoals koolstofproducten, metaal, sintering van |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Kamergrootte (DxWxH) | D1000xW800xH1250mm /40x32x50′′ Capaciteit: 1000L |
| Stroomvoorziening | 80 kW,AC380-415V,50/60Hz, 3 fasen |
| Gebruik | Thermische behandeling, ontsteking, bepaling, analyse, verbranding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W400xD400xH400mm |
| Kamermateriaal | hoge alumina baksteen |