| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 600 mm |
| Buisdiameter | OD80mm ID72mm |
| Het verwarmen Elementen | Verwarmingsdraad gemonteerd op de keramische buis, verwarming vanuit vijf verwarmingszijde |
|---|---|
| Garantie | 18 maanden |
| Kamermateriaal | Meerlaagse isolatie met lichtgewicht vuurvaste bakstenen |
| Temp-regelaar | Digitaal auto-wijsje PID 32 segmenten |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
| Het verwarmen Elementen | Verwarmingsdraad gemonteerd op de keramische buis, verwarming vanuit vijf verwarmingszijde |
|---|---|
| Garantie | 18 maanden |
| Kamermateriaal | Meerlaagse isolatie met lichtgewicht vuurvaste bakstenen |
| Temp-regelaar | Digitaal auto-wijsje PID 32 segmenten |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
| Het verwarmen Elementen | Verwarmingsdraad gemonteerd op de keramische buis, verwarming vanuit vijf verwarmingszijde |
|---|---|
| Garantie | 18 maanden |
| Kamermateriaal | Meerlaagse isolatie met lichtgewicht vuurvaste bakstenen |
| Temp-regelaar | Digitaal auto-wijsje PID 32 segmenten |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
| Gebruik | Thermische behandeling, het drogen |
|---|---|
| werktemperatuur | 500 graad C |
| Grootte van de kamer | W300xD2000xH200mm |
| productie | 40KGS/hour |
| Kamermateriaal | 1400# Alumina vezelraad |
| Gebruik | Warmtebehandeling, ontlaten, gloeien, verharden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W800xD1000xH1250mm |
| Kamermateriaal | Hoge alumina lichte baksteen |
| Gebruik | gloeien, temperen, harden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1200xB1000xH1000mm |
| Kamermateriaal | Hoge alumina lichte baksteen |
| Gebruik | Warmtebehandeling, ontlaten, gloeien, verharden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W800xD1000xH1250mm |
| Kamermateriaal | Hoge alumina lichte baksteen |
| Gebruik | gloeien, temperen, harden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1200xB1000xH1000mm |
| Kamermateriaal | Hoge alumina lichte baksteen |
| Gebruik | gloeien, temperen, harden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1200xB1000xH1000mm |
| Kamermateriaal | Hoge alumina lichte baksteen |