| Gebruik | warmtebehandeling, reactieonderzoeken, sinterprocessen, ontstekingstests en keramisch branden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Kamergrootte (DxWxH) | 320x250x250mm /13x10x10′′ Capaciteit: 20 liter |
| Stroomvoorziening | 7 kW AC380-415V, 50/60Hz, drie fasen |
| Usage | ceramic sintering, heat treatment, melting of the glass, melting the metal and casting molding |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Kamergrootte (DxWxH) | 320x250x250mm /13x10x10′′ Capaciteit: 20 liter |
| Stroomvoorziening | 7 kW AC380-415V, 50/60Hz, drie fasen |
| Gebruik | gebruikt voor experimenten op het gebied van ontbinding van zwavelzuur en waterstofproductie bij hog |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 800 graden C |
| Werktemperatuur | 700 graden C |
| Verwarmingslengte | 1800 mm |
| Buisdiameter | OD219mm |
| Gebruik | het bereiden van kleine monsters in materiaalonderzoek en dagelijks gebruik in tandheelkundige labor |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Kamergrootte (DxWxH) | D600xW400xH400mm /24x16x16′′ Capaciteit: 96L |
| Stroomvoorziening | 21 kW,AC380-415V,50/60Hz, 3 fasen |
| Gebruik | Voldoende om te voldoen aan een verscheidenheid aan toepassingen, zoals blussen, temperen, gloeien e |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Kamergrootte (DxWxH) | D1000xW800xH1250mm /40x32x50′′ Capaciteit: 1000L |
| Stroomvoorziening | 80 kW,AC380-415V,50/60Hz, 3 fasen |
| Gebruik | Verwarming, kalmering, verharding, hoge temperaturen, grote specificiteitsgewichten |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1100xW600xH1000mm |
| Kamermateriaal | High Alumina JM26# bakstenen |
| Gebruik | de monsters die moeten worden verwarmd onder vacuüm of atmosfeer sinteren |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Verwarmingslengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD60mm |
| Gebruik | Warmtebehandeling, pyrolyse van biomassa, Reiniging |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 300 mm |
| Buisdiameter | OD90mm |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
|---|---|
| Grootte van de kamer | D1200 W1000 H1000mm |
| Certificaat | CE |
| Garantie | 18 maanden |
| Bouw | Koolstofstaal behuizing met uitlaatlucht, gewelfde plafond, handmatig schuiffende bodem |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
|---|---|
| Grootte van de kamer | D1200 W1000 H1000mm |
| Certificaat | CE |
| Garantie | 18 maanden |
| Bouw | Koolstofstaal behuizing met uitlaatlucht, gewelfde plafond, handmatig schuiffende bodem |