| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
|---|---|
| Grootte van de kamer | D1200 W1000 H1000mm |
| Certificaat | CE |
| Garantie | 18 maanden |
| Bouw | Koolstofstaal behuizing met uitlaatlucht, gewelfde plafond, handmatig schuiffende bodem |
| Veiligheidsmaatregelen | Bescherming tegen overtemperatuur, interlock |
|---|---|
| Grootte van de kamer | D1200 W1000 H1000mm |
| Certificaat | CE |
| Garantie | 18 maanden |
| Bouw | Koolstofstaal behuizing met uitlaatlucht, gewelfde plafond, handmatig schuiffende bodem |
| Gebruik | Groeiing, afzuigen, verharden, bakken en sinteren |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1600xW1300xH1100mm |
| Kamermateriaal | JM26# Lichtgewicht hoge alumina stenen |
| Gebruik | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1200xB1000xH1000mm |
| Kamermateriaal | JM26# lichtgewicht aluminiumsteen |
| Gebruik | verhitten, afzuigen, verharden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1100xW600xH1000mm |
| Kamermateriaal | High Alumina JM26# bakstenen |
| Gebruik | industriële verwarming, warmtebehandeling in kleine, middelgrote en grote industrieën |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1600xW1300xH1100mm |
| Kamermateriaal | High Alumina JM26# bakstenen |
| Gebruik | Verwarming van ijzer en staal,verharding, bakken en sinteren van keramische toepassingen |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | D1600xW1300xH1100mm |
| Kamermateriaal | High Alumina JM26# bakstenen |
| Gebruik | materialsynthese in laboratoria of onderzoeksinstituten |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1400 graden C |
| Grootte van de kamer | W400xD400xH400mm |
| Kamermateriaal | 1600# Polycrystalline keramische vezels grondstoffen, CNC gesneden |
| Het verwarmen Elementen | U-vormige SIC-staaf (8 stuks) |
| Gebruik | de voor een specifiek project vereiste gecontroleerde temperatuur en atmosfeer bieden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Grootte van de kamer | D300xW200xH200mm /12x8x8′′ |
| Kamermateriaal | 1800# Polycrystalline vezel grondstof, CNC gesneden |
| Het verwarmen Elementen | U-vormige MoSi2-staaf ((4 stuks) |
| Gebruik | de voor een specifiek project vereiste gecontroleerde temperatuur en atmosfeer bieden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Grootte van de kamer | 150x150x150 |
| Kamermateriaal | 1800# Polycrystalline vezel grondstof, CNC gesneden |
| Het verwarmen Elementen | U-vormige MoSi2-staaf |