| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Het verwarmen lengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD60mm ID52mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 1500mm |
| Buisdiameter | OD100mm ID90mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Max Temperature | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Het verwarmen lengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD60mm ID52mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Het verwarmen lengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD60mm ID52mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 600 mm |
| Buisdiameter | OD100mm ID90mm |
| Gebruik | Oxidatie, diffusie, thermische vervorming |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Het verwarmen lengte | 400 mm |
| Buisdiameter | OD110mm ID100mm |
| Gebruik | Thermische behandeling, biomassapyrolyse |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| werktemperatuur | 1600 graden C |
| Het verwarmen lengte | 600 mm |
| Buisdiameter | OD80mm ID72mm |
| Gebruik | Warmtebehandeling, ontlaten, gloeien, verharden |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| werktemperatuur | 1100 graden C |
| Grootte van de kamer | W800xD1000xH1250mm |
| Kamermateriaal | Hoge alumina lichte baksteen |
| Usage | Heat treatment, sintering process |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1200 graad C |
| Werktemperatuur | 1100 graden C |
| Kamergrootte (DxWxH) | 300x200x200mm /12x8x8′′ Capaciteit: 12 liter |
| Power supply | 4KW AC208-240V, 50/60Hz, single phase |
| Gebruik | warmtebehandeling, reactieonderzoeken, sinterprocessen, ontstekingstests |
|---|---|
| Tmax-temperatuur | 1700 graden C |
| Werktemperatuur | 1600 graden C |
| Kamergrootte (DxWxH) | 320x250x250mm /13x10x10′′ Capaciteit: 12 liter |
| Stroomvoorziening | 7 kW AC380-415V, 50/60Hz, drie fasen |